We hebben 83 gasten en geen leden online

Heeft u een nieuwsbericht van uw groep, bijeenkomst of activiteit? Dat horen wij graag! Stuur het bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (maandelijkse uitgave), Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (wekelijkse uitgave, kopij inleveren iedere donderdag voor 19.00 uur), Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (deze website) en/of naar onze Facebook pagina. Naar alle vier of een selectie mag natuurlijk ook. Heeft u een leuke afbeelding, stuur die vooral mee (plaatsing van uw artikel altijd ter beoordeling van de redactie).

Hoe kunnen wij u bereiken

Onze gemeente heeft een aantal mogelijkheden om informatie te delen met u/jouw. De Kerkbode verschijnt (publicatierooster) iedere maand en wordt bezorgd bij de leden van onze wijkgemeenten Ypenburg en Nootdorp. Daarnaast brengt de wijkgemeente Nootdorp iedere week een informatieblad uit; "Weeknieuws". Deze wordt uitgereikt tijdens de zondagse eredienst in de Dorpskerk en daarnaast thuisbezorgd bij gemeenteleden die niet in staat zijn de dienst te bezoeken. Weeknieuws wordt ook online beschikbaar gesteld via deze website. Tenslotte beschikt onze wijkgemeente over deze website en een Facebook pagina. Wilt u meer weten over onze andere wijkgemeente? Kijk dan eens op www.kerkopypenburg.nl

­